SUCCESS SS-101 Tortoise & Black Eyeglasses 48mm
This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.
Description
New Designer Inspired SUCCESS SS-101 Tortoise & Black Eyeglasses 48/19/145
Ref #050
Additional information
| Weight | 0.0 oz |
|---|---|
| Department | Does not apply |
| Item Condition | New |
| Type | Does not apply |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Frame Material | Plastic |
| UPC | Does not apply |
| Temple Length | 145 mm |
| Model | SS-101 |
| Lens Socket Width | 48 mm |
| Gender | Unisex |
| Frame Shape | Round |
| Frame Color | Tortoise & Black |
| Color | Tortoise & Black |
| Bridge Size | 19 mm |
| Age Group | Adult |
| MPN | SS-101 Tortoise & Black |
| Brand | Success |
| Barcode | 876230033374 |












Reviews
There are no reviews yet.