New Designer Inspired SUCCESS SS-130 Black Eyeglasses 53mm with Case
This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.
Description
FEATURES
- New Designer Inspired SUCCESS SS-130 Black Eyeglasses 53mm with Case
- Includes Complimentary Non Branded Case & Cloth
- SIZE 53/17/140
- AMZ027
Additional information
| Weight | 0.11 oz |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Department | Unisex Adults |
| Frame Color | Black |
| Frame Material | Plastic |
| Lens Socket Width | 53 mm |
| Manufacturer Color | BLACK |
| Model | SS-130 |
| Style | Full Rim |
| Temple Length | 140mm |
| Type | Eyeglasses |
| MPN | SS-130 BLK |
| Brand | SUCCESS |
| Barcode | 876230045964 |






Reviews
There are no reviews yet.