New Designer Inspired SUCCESS SS-116 Demi Lilac Eyeglasses 55mm with Case
This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.
Description
New Designer Inspired SUCCESS SS-116 Demi Lilac Eyeglasses 55/17/145 with Case
Case & Cloth Are Complimentary Non- Branded
Ref #K19
Additional information
| Weight | 0.0 oz |
|---|---|
| UPC | Does not apply |
| Item Condition | New |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Type | Does not apply |
| Department | Does not apply |
| Frame Color | Demi Lilac |
| Frame Material | Plastic |
| Lens Socket Width | 55 mm |
| Model | SS-116 |
| Temple Length | 145 mm |
| Age Group | Adult |
| Bridge Size | 17 mm |
| Frame Shape | Full Rim |
| Gender | Women |
| MPN | SS-116 Demi Lilac |
| Brand | Success |
| Barcode | 876230035040 |














Reviews
There are no reviews yet.