New Designer Inspired SUCCESS SS-122 Crystal Lilac Eyeglasses 53mm with Case
This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.
Description
New Designer Inspired SUCCESS SS-122 Crystal Lilac Eyeglasses 53/17/140 with Case
Case & Cloth Are Complimentary Non- Branded
Ref #060
Additional information
| Weight | 0.0 oz |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Frame Material | Plastic |
| Model | SS-122 |
| Age Group | Adult |
| Gender | Women |
| Lens Socket Width | 53 mm |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Size | 17 mm |
| Frame Color | Lilac |
| Color | Black & Blue |
| UPC | 876230039215 |
| Department | Does not apply |
| Type | Does not apply |
| MPN | SS-122 Lilac |
| Brand | SUCCESS |
| Barcode | 876230039215 |
















Reviews
There are no reviews yet.