New SUCCESS SS-242 Gold Stainless Steel Rimless Eyeglasses 54mm with Case
This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.
Description
New SUCCESS SS-242 Gold Stainless Steel Rimless Eyeglasses 54/18/140 with Case
Case & Cloth Are Complimentary Non- Branded
Ref #028
Additional information
| Weight | 0.0 oz |
|---|---|
| Item Condition | New |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Department | Does not apply |
| Frame Color | Gold |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Lens Socket Width | 54 mm |
| Model | SS-242 |
| Temple Length | 140 mm |
| Type | Does not apply |
| Age Group | Adult |
| Frame Shape | Rimless |
| Gender | Unisex |
| Bridge Size | 18 mm |
| UPC | 876230040808 |
| MPN | SS-242 Gold |
| Brand | SUCCESS |
| Barcode | 876230040808 |















Reviews
There are no reviews yet.